Členství ve Fotoklubu

Podmínkou účasti a zároveň možností čerpání výhod z toho vyplývajících, je řádná přihláška ve Fotoklubu Zvonek.

O přihlášku je možno zažádat písemně e-mailem: fotoklub.zvonek@gmail.com, nebo telefonicky +420 721 716 308.

250 Kč / čtvrtletně

Osoba výdělečně činná

100 Kč / čtvrtletně

Studenti

Členové fotoklubu

Zde naleznete novinky fotoklubu, pozvánky na akce a besedy

Poslední články v aktualitách

ČERNOBÍLÁ

Dne 7. listopadu 2019 se v KaSC Škola v Dolním Žukově koná vernisáž výstavy fotografií fotoklubu Zvonek. Po prohlédnutí výstavy bude promítání vybraných fotografií z

ČERNOBÍLÁ

Jabkový den

Autorská Open Air výstava Lucie Brychcyové, která je součástí doprovodného programu akce Jabkový den se uskuteční 14. července 2019.

Sponzoři a partneři

Sponzoři, partneři se kterými Fotoklub Zvonek spolupracuje. Tito partneři pro členy fotoklubu mají připravené různé slevy či akce.